Czechetina

Vše pro Vaše nohy - relaxace - křeče a studené nohy nemají šanci

 

lymfodrenážní masáže Litvínov

Pedikúra je ošetření nohou od chodidla až po kotník, při které se odstraní zrohovatělá kůže, ostříhají a upraví se nehty, případně se ošetří otlaky, kuří oka a podobně - tak, aby Vaše nohy byly hladké, pěstěné a zregenerované. V kombinaci s relaxační masáží nohou, bylinnou a aromatickou, bude pedikúra velice příjemná a uklidňující nejen pro Vaše nohy, ale celkově pro celý Váš organismus. Pedikúra je účinnou prevencí k předcházení zdravotním problémům vzniklých ze zanedbání péče o nohy a zahrnuje speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Pravidelně prováděná pedikúra je řešením všech problémů.

Proč navštěvovat pedikúru pravidelně?

Každý den ujdeme přibližně 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.

Pedikúra a masáže nohou

lymfodrenážní masáže Litvínov

Naše pedikúra se nezaměřuje pouze na péči o kůži a povrchové problémy. Pokud například trpíte častými křečemi nohou, vyplatí se k nám docházet na pravidelné masáže nohou, které napjaté svaly uvolní. A jestliže Vás trápí studené nohy, pak vsaďte na naše prokrvovací masáže a příjemné zábaly.

Komplexní péče o nehty

Věnujete-li péči Vašim nehtům na rukou a necháváte-li si nehty lakovat a zdobit, nezapomínejte ani na nehty na nohou. Mohou být stejně zdravé, krásné a působit svěže i přitažlivě. Upravené nehty jsou posledním detailem k dokonalosti celého těla. Pravidelná pedikúra napomáhá při předcházení větších problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

Kontakt pro sjednání termínu:

Hana Ulrichová
Mobil: +420 604 433 852