Czechetina

Manikúra Litvínov

Vysoká úroveň - odbornost - kvalitní nehtová kosmetika

Kvalitní manikúra, péče pro ženy i muže

lymfodrenážní masáže Litvínov

Upravené nehty jsou nedílnou součástí image a důležitou vizitkou každé ženy či muže. Pokud někomu podáte ruku s neupravenými nehty, dobrý dojem je ihned pryč. Nepodceňujte proto péči o Vaše nehty, jejich vzhled okolí hodně napoví o Vaší osobnosti. Pěstěné a hezké nehty přispívají k celkovému vzhledu a přitahují pozornost stejně jako dokonale upravené vlasy, make-up či vkusné oblečení. Muži by neměli zapomínat, že upravené nehty nejsou pouze ženskou výsadou. Poskytujeme profesionální manikúru jako komplexní péči o Vaše ruce a nehty.

Proč na manikúru k nám?

Úroveň a kosmetické možnosti v oblasti manikúry se neustále posunují dopředu. Nehtový průmysl využívá moderních vědeckých poznatků a na jejich základě vyvíjí nové výrobky. Současná profesionální manikúra je tak v mnoha směrech velmi pokročilá. Proto se doporučuje svěřit péči o ruce a nehty manikérce v kosmetickém salónu. Ošetření speciálními produkty pro manikúru, individuální přístup a odborné poradenství jsou hlavní důvody pro návštěvu kosmetického salónu. Manikérka poskytne Vašim rukám nejlepší péči a postará se, aby byly stále svěží a zdravé. Samozřejmostí je klasická či francouzská manikúra, modeláž nehtů, lakování a zdobení nehtů. Dále si můžete užít luxusní masáže rukou, uvolňující parafínový zábal nebo masku na ruce. Nezapomínejte, že pokud pečujete o obličej hydratačními nebo vyživujícími krémy, je třeba stejnou péči věnovat i Vašim rukám. Právě ruce jsou tou částí lidského těla, kde je pokožka nejvíce namáhána a zatěžována.

Jednoduchou cestou k dokonalým nehtům je modeláž nehtů

lymfodrenážní masáže Litvínov

Modeláž nehtů se u žen stává stále více populárnější a oblíbenější. Tento moderní způsob úpravy nehtů se vyznačuje trvanlivostí, pružností, odolností, velmi krásným a přirozeným vzhledem.

Gelová modeláž nehtů na vlastní nehty

Gelová modeláž nehtů na vlastní nehty je praktické řešení pro kratší nehty. Před modeláží manikérka nejdříve upraví Vaše přírodní nehty. Následně Vám na upravené nehty aplikuje modelážní gel v několika vrstvách, který zatvrdne pod UV lampou. Po zatvrdnutí gelu se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení. Tento postup modeláže nehtů je vhodný, pokud nechcete mít nehty dlouhé a tvarované.

Gelová modeláž nehtů pomocí tipů

Gelová modeláž nehtů pomocí tipů je vhodná pro delší a tvarované - stylové nehty. Pokud si přejete mít delší a tvarované nehty provádí se modeláž nehtů pomocí tipů. Na Váš nehet se připevní umělý nehet tzv. tip. Zkrátí se na příslušnou délku a modeluje se do požadovaného tvaru - oválného, hranatého nebo špičatého. Po vytvarování nehtu se aplikuje v několika vrstvách gel, který se nechá zatvrdnout pod UV lampou. Po zatvrdnutí se na nehty nanáší lak a další dekorace nebo zdobení.

Modeláž nehtů, mnoho možností jak podtrhnout Vaší jedinečnost

nehtová modeláž Litvínov

Poskytujeme individuální a kreativní přístup při modeláži nehtů. Gelová modeláž nehtů nabízí nekonečné množství možností jak nehty vytvořit individuálně podle Vašich představ. V našem kosmetickém salónu naleznete širokou škálu barevných laků, typů zdobení a dekorací i kreativní schopnosti naší manikérky. Velmi oblíbenou úpravou nehtů v posledních letech je francouzská manikúra. Jde o dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtu. Francouzská manikúra je velmi elegantní a vhodná pro každou příležitost. Pokud toužíte po jedinečných nehtech, můžete si sama navrhnout naprosto ojedinělý vzor. Naše manikérka Vám vždy doporučí provedení hodící se k Vaší osobnosti, stejně tak Vám navrhne modeláž nehtů pro konkrétní příležitost či společenskou událost.

Ceník manikúra rukou

základní mokrá (koupel nehtů, úprava, výživa, olej) 230,- Kč
základní suchá P-SHINE
(úprava nehtů a kůžičky, vyleštění, výživa, olej)
200,- Kč
lakování 30 ÷ 50,- Kč
francouzké lakování 50 ÷ 100,- Kč
zdobení 10 ÷ 100,- Kč
zábaly (parafín, olej) 50,- Kč
masáž 60,- Kč
Domluvte si termín na manikúru:

Martina LIŠKOVÁ
Mobil: +420 732 644 476
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník nehtové modeláže rukou

zpevnění vlastních nehtů 250 ÷ 350,- Kč
prodloužení vlastních nehtů tipy 500,- Kč
francouzká manikúra v gelu 50,- Kč
doplnění gelu 250 ÷ 400,- Kč
potažení nehtů barevným či glitrovým gelem místo laku 50,- Kč
oprava 1 nehtu 30 ÷ 50,- Kč
zdobení 10 ÷ 100,- Kč

Ceník nehtové modeláže nohou

potažení vlastních nehtů 250 ÷ 300,- Kč
francouzká manikúra 50,- Kč
použití 1 protézky (prodloužení, zpevnění) 50,- Kč
zdobení 10 ÷ 50,- Kč
Domluvte si termín nehtové modeláže:

Martina LIŠKOVÁ
Mobil: +420 732 644 476
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.